Messi Lionel przestał być piłkarzem Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych w historii futbolu przechodzi do PSG!

Messi Lionel przestał być piłkarzem Barcelony! Jeden z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych w historii futbolu przechodzi do PSG!

Transferowe ruchy ekip piłkarskich w ramach pauzy między ligowymi zmaganiami bez najmniejszych wątpliwości mogą się podobać. Jednak ogromną ilość wielbicieli nożnej piłki zdziwiło to, co mieliśmy okazję śledzić w tym roku. Większość kibiców była pewna, iż Lionel Messi będzie reprezentantem Barcelony do zakończenia swojej przygody z futbolem. Drużyna hiszpańska jednak popadła w kłopoty finansowe i argentyński piłkarz nie miał wyboru, był zobligowany znaleźć nowy zespół. Zespołem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla skrzydłowego drużyny narodowej Argentyny okazał się wicemistrz Francji. intrygującą ofertę umowy, którą były już zawodnik Barcelony podpisał przedstawił argentyńskiemu zawodnikowi zespół z Ligue 1. Trzeba rozumieć to, iż to z całą pewnością wiekopomny moment w historii europejskiej piłki. Sympatycy piłkarscy od teraz zyskają szansę oglądać popisy Messiego na stadionach francuskich. Bez najmniejszych wątpliwości mnóstwo osób będzie zaciekawione tym, w jaki sposób zawodnik z Argentyny się odnajdzie w nowej drużynie. Messi tworzył będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe i Neymar, co może zagwarantować Paris Saint-Germain ogromną liczbę pucharów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy