Pol'and'Rock Festival 2018

Pol'and'Rock Festival 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga liczne tłumy fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z upływem czasu. Na jego szybki rozwój miało wpływ zarówno rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba jego sponsorów. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów gwiazd zagranicznych oraz ilość ludzi zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale pomimo tego, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą porozmawiać z wyjątkowymi osobami, poddać się medytacji oraz zgłębiać wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Możesz być pewny – festiwalowy klimat i wspaniałe chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w wyjątkowej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz

Brak kometarzy