Szkoleniowiec Sousa Paulo ogłosił w poniedziałek listę graczy narodowej drużyny na Mistrzostwa Europy! Paru reprezentantów odepchniętych z reprezentacji naszego kraju!

Szkoleniowiec Sousa Paulo ogłosił w poniedziałek listę graczy narodowej drużyny na Mistrzostwa Europy! Paru reprezentantów odepchniętych z reprezentacji naszego kraju!

O graniu w turnieju rangi mistrzowskiej marzy spora ilość chłopców, których celem życiowym jest profesjonalna gra w piłką nożną. Piłka nożna to w aktualnym momencie najbardziej rozpoznawalna dyscyplina sportu na całym świecie i nie jest to żadne zaskoczenie. Od wczesnych lat zawodnicy po to trenują, by w niedalekiej przyszłości rozgrywać spotkania na najwybitniejszych stadionach do futbolu. Warto jednakże mieć tego świadomość, że ścieżka do stania się profesjonalnym zawodnikiem do prostych nie należy i obliguje do ogromnej liczby poświęceń. I z tego chociażby powodu młodociani chłopcy, którym się powiodło wzbudzają niezwykle często animozję oraz tym samym respekt pośród swoich przyjaciół. W połowie przyszłego miesiąca wystartują mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej, w których będą brać udział 24 zespoły. Oznacza to bez wątpienia, iż na fanów nożnej piłki czekają niesamowite przeżycia. Bez najmniejszych wątpliwości zostaniemy świadkami sporej liczby goli oraz spotkań piłkarskich, ponieważ turniej europejskich mistrzostw będzie grany przez miesiąc czasu. W naszym wpisie natomiast mamy zamiar się skonsolidować na polskiej reprezentacji, ponieważ selekcjoner Paulo Sousa skonstruował listę graczy na mecze Starego Kontynentu mistrzostw.

Od kilkunastu lat opracowanie listy piłkarzy na wielkiej rangi zmagania takie jak mundial lub Euro budzi bardzo duże emocje w w Polsce. Się pojawiały w takich sytuacjach często, które nie wszystkim się podobały. Podobnie było w tej sytuacji. Z całą pewnością wielkim zaskoczeniem, gdy selekcjoner Sousa ogłosił listę piłkarzy był brak w drużynie narodowej Grosickiego Kamila, który przez niemal dekadę stanowił ofensywną siłę naszej kadry piłkarskiej. Reprezentant WBA od dłuższego czasu nie gra w futbol regularnie i jest to powodem podstawowym tego, że selekcjoner Sousa nie zechciał powołać go do grupy zawodników narodowej ekipy na mistrzostwa Starego Kontynentu. posiadamy silną kadrę Na papierze, która rywalizować może o satysfakcjonujący rezultat na europejskich mistrzostwach. Zostaje nam w takim przypadku oczekiwać na pierwszy pojedynek Starego Kontynentu mistrzostw, gdzie reprezentacja Polski rywalizować będzie z drużyną Słowacją.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy