TextBookers opinie 2022

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę www.textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeśli lubisz pisać i chciałbyś mieć pracę, która się z tym wiąże - świetnie, że to czytasz. TextBookers to platforma, która umożliwia copywriterom pisanie artykułów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Niekiedy bywa tak, że to, co obecnie robimy nie przynosi nam satysfakcji. Zazwyczaj też zarobki są słabe, co może być naprawdę zniechęcające.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo być może zainteresuje Cię fakt, iż możesz dorobić sobie poprzez pisanie tekstów na zamówienie.

Umiejętność tworzenia poczytnych tekstów może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy chciałbyś powiązać z pisaniem swoją przyszłość i poszukujesz bodźca który zacząć realizować swoje marzenia.

Pisanie tekstów praca zdalna to świetny sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Pisząc dla TextBookers realizujesz zadania zamawiane przez podmioty które potrzebują takich materiałów, jak na przykład artykuły na strony internetowe czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Pracując w ten sposób dodatkowo masz tę wygodę, że samodzielnie aranżujesz swój czas wolny.

Jeśli wolisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz pracować w chwili, kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Praca pisanie tekstów zdalnie jest doskonałą możliwością spożytkowania czasu tak, aby było to możliwie jak jak najwygodniejsze dla Ciebie.

Co najważniejsze będziesz znaczenia swojej pracy.

Żaden człowiek nie chce robić rzeczy , które nic ze sobą nie niosą. Natomiast pisanie tekstów praca dla TextBookers stanowi szansę na sensownewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Natomiast jeśli nie jesteś pewien, że będziesz w stanie stworzyć tekst lub reklamę na wymagany temat - spokojnie!

zakres obszarów jakich dotyczą teksty, jest ogromny. Dotyczy to też trudnością , a także liczbą znaków. Masz do wyboru tekstów, które są zgodne z Twoją wiedzą oraz poziomem pisania, zatem nie obawiaj się i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, kształć się i zarabiaj pieniądze!

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to portal dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. W ofercie są również teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze doświadczony copywriter SEO.

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.