TextBookers to platforma, która umożliwia copywriterom pisanie artykułów na zlecenie, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy. czerwiec 2022

W dzisiejszych czasach, strona internetowa pełni rolę wizytówki dla firmy, dlatego tak ważne są treści, które są na niej umieszczane. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to portal dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Przez ostatnich kilka lat, wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie jest to żadnym zdziwieniem, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie można znaleźć także teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. https://s3.amazonaws.com/super-ups/copywriting.html . Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.