Fundacja Szkoła Przyszłości

Fundacja Szkoła Przyszłości Fundacja Szkoła Przyszłości została powołana w 1997 roku przez członków Akcji Katolickiej w Archidiecezji Lubelskiej. Jest Organizacją Pożytku Publicznego z wpisem do KRS od 2005 roku. Koncentruje się na działalności edukacyjnej i wychowawczej, swoim zasięgiem obejmuje zasadniczo województwo lubelskie.

Ponieważ Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (numer KRS 0000225709), można wesprzeć jej działalność przekazując na jej rzecz 1% naszego podatku. Fundacja przeznacza całą kwotę zebraną od darczyńców z tytułu 1% podatku na pomoc dzieciom biednym, potrzebującym wsparcia. Fundacja prowadzi popołudniowe świetlice opiekuńcze w Konopnicy, Stasinie i Motyczu, dofinansowuje żywienie dzieci z najuboższych rodzin w szkołach, organizuje letni wypoczynek w formie kolonii („Wakacje z Bogiem”).

Aby przekazać 1% podatku na rzecz Fundacji należy przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT wskazać Fundację Szkoła Przyszłości, wpisując numer KRS 0000225709.

Fundacja Szkoła Przyszłości pragnie serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy okazali zrozumienie i wsparli dzieła przez nią prowadzone.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Fundacji: http://szkolaprzyszlosci.wordpress.com oraz na Facebooku.


Powrót na stronę główną«

Powrót na górę ↑