Krąg Biblijny – spotkania w październiku 2016

Dodał: ks. Mateusz Targoński

27 września 2016

Wakacje (nawet te akademickie) powoli dobiegają końca, stąd też do programu spotkań w naszej parafii wraca cotygodniowy Krąg Biblijny, na który zapraszamy w każdą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 17:00 (UWAGA! W październiku oczywiście dopiero po zakończonym nabożeństwie różańcowym!). Dla osób, które chcą się lepiej przygotować do kolejnych spotkań podajemy ich tematy:

2 października

„W dobrych zawodach wystąpiłem” – sport u św. Pawła

9 października

„Śpiewajcie Panu pieśń nową” – Psalm 98

16 października

„Wznoszę swe oczy ku górom” – Psalm 121

23 października

„Chcę błogosławić Pana w każdym czasie” – Psalm 34

30 października

„Zbawiona zostanie przez rodzenie dzieci” – kobiety w społeczeństwie


Powrót na stronę główną«

Powrót na górę ↑