Spotkanie opłatkowe młodzieży

Dodał: Administrator

12 stycznia 2011

W sobotę 8 stycznia,  w domu parafialnym, odbyło się spotkanie opłatkowe młodzieży naszej parafii. Uczestniczyli w nim przedstawiciele KSMu, scholi, lektorów oraz ci, którzy dopiero szukają swojego miejsca w parafialnych grupach duszpasterskich. Wśród zgromadzonych nie zabrakło także gospodarzy, ks. proboszcza Jana Domańskiego oraz ks. wikarego Grzegorza Bogdańskiego. Dzięki delikatnemu zapachowi choinki i wtórowi serdecznych życzeń przy łamaniu opłatka, wśród młodzieży zapanowała ciepła, rodzinna atmosfera.

Po spożyciu wspólnie przygotowanej kolacji, w dal popłynął wspólny śpiew, tradycyjnych bożonarodzeniowych kolęd i pastorałek. Właśnie dzięki takim chwilom, dostrzegamy sens tworzenia wspólnoty, tak by podczas rozważania Tajemnicy Narodzenia, dzielić się radością z tymi, z którymi łączą nas przyjaźnie, a także planować działania na kolejny, wspólny, oby jeszcze lepszy rok.

Elwira Brzóska


Powrót na stronę główną«

Powrót na górę ↑