Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła – ogłoszenia

Dodał: ks. Mateusz Targoński

29 czerwca 2014

 1. Dzisiaj wypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, z tej racji ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej jako tzw. świętopietrze.
 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego dzisiaj po Mszy św. o godz. 17:00.
 3. W tym tygodniu wypada:
  • I czwartek miesiąca: Msza św. o godz. 18:00, w sposób szczególny będziemy się modlić o powołania do życia kapłańskiego i zakonnego;
  • I piątek miesiąca: spowiedź od godz. 17:30, Msza św. o godz. 18:00;
  • I sobota miesiąca: Msza św. o godz. 18:00.
 4. W środę, 2 lipca, po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na „Wakacje z Bogiem” do Księżych Młynów.
 5. W sobotę, 5 lipca, o godzinie 19:00 odbędzie się kolejna konferencja dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
 6. Archikatedralne uroczystości z okazji 65. rocznicy Cudu Lubelskiego obchodzone będą 3 lipca (czwartek) o godz. 19:00. Po Mszy św. procesja różańcowa ulicami miasta z cudownym obrazem.
 7. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 13 lipca. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 8. Serdecznie dziękujemy nowożeńcom: Anecie Kowalskiej i Łukaszowi Cieśli, Agnieszce Długosz i Michałowi Stępniakowi oraz Magdalenie Homendzie i Arturowi Olkowi za dekorację ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę.
 9. Polecamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, List Parafialny.

Powrót na stronę główną«

Powrót na górę ↑