XII Niedziela Zwykła – ogłoszenia

Dodał: ks. Mateusz Targoński

22 czerwca 2014

1. W miesiącu czerwcu w sposób szczególny oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa Czerwcowe są odprawiane codziennie po Mszy św. wieczorowej. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dzisiaj odbędzie się procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. o godz. 17:00, a w następne dni po Mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
  3. W najbliższy czwartek, tj. 6 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18:00. Bardzo serdecznie prosimy o przygotowanie ołtarzy przy kościele: I-szy Kozubszczyzna, II-gi Marynin, III-ci Uniszowice i IV-ty Konopnica – „Legion Maryi”. Po procesji do czterech ołtarzy poświęcenie wianków i ziół oraz błogosławieństwo dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziców z małymi dziećmi.
  4. W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania:
    • Legion Maryi – środa, godz. 16:30,
    • KSM – piątek, godz. 18:00,
    • ministranci i lektorzy są zaproszeni na Mszę świętą w czwartek na godz. 18:00 a następnie na spotkanie podsumowujące cały rok pracy,
    • Schola „Promyczki” – sobota, godz. 12:00,
    • Krąg Biblijny – niedziela, po Mszy świętej o godz. 17:00.
  5. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona 27 czerwca, w piątek, o godz. 8:00 rano – serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców.
  6. Spowiedź dla dzieci przed zakończeniem roku szkolnego będzie w środę, 25 czerwca, od godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.
  7. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych radni z naszej parafii zbierają ofiary do puszek na wykonanie pomnika na grobie ks. kan. M. Horocha. Ofiary można składać także indywidualnie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  8. W najbliższy wtorek, 24 czerwca, będziemy przeżywać uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Msze święte o godz. 7:30 i 18:00.
  9. Natomiast w najbliższy piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, z tej racji nie obowiązuje tego dnia post jakościowy, Msze święte w kościele parafialnym o godz. 7:30 i 18:00.
  10. W sobotę, 28 czerwca, o godzinie 19:00 odbędzie się kolejna konferencja dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
  11. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 13 lipca. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  12. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” parafianom Kozubszczyzny od gminy do Motycza lewa strona za dekorację ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na najbliższa niedzielę prosimy o dekorację ołtarzy parafian z Kozubszczyzny od Gminy do Motycza prawa strona.
  13. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, są one przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  14. Polecamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, List Parafialny.