XIV Niedziela Zwykła – ogłoszenia

Dodał: ks. Mateusz Targoński

6 lipca 2014

 1. Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik zwolnił z obowiązków wikariusza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Konopnicy ks. Mateusza Targońskiego pozostawiając go w charakterze rezydenta przy tejże parafii.
 2. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 13 lipca. Koszt pielgrzymki to 60 zł – można wpłacać w zakrystii lub w kancelarii. Są jeszcze wolne miejsca na tę pielgrzymkę – zachęcamy.
 3. 3 sierpnia wyruszy 36. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „W blasku świętości”. Będzie ona wotum wdzięczności za dar kanonizacji Jana Pawła II. Zachęcamy do udziału w tych rekolekcjach w drodze, zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Osoby, które z różnych względów nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami i wsparcia funduszu „Idę z Tobą”, dzięki któremu osoby mniej zamożne będą mogły udać się na pątniczy szlak niosąc nasze intencje.
 4. W sobotę, 12 lipca, o godzinie 19:00 odbędzie się kolejna konferencja dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
 5. W najbliższą niedzielę, 13 VII, Mszą świętą o godz. 17:00 rozpocznie się Nabożeństwo Fatimskie. Rozważania do części chwalebnej Różańca św. przygotują:
  • I Wspólnota modlitewna Totus Tuus;
  • II KSM;
  • III Legion Maryi;
  • IV Koło Przyjaciół Radia Maryja;
  • V Akcja Katolicka.

  Serdecznie zapraszamy z różańcami i świecami: dzieci, młodzież i dorosłych.

 6. Serdecznie dziękujemy parafianom z Kozubszczyzny od Gminy do Motycza strona prawa za dekorację ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Na przyszłą niedzielę prosimy o dekorację parafian z Kozubszczyzny od Hetmana do Gminy.
 7. Polecamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, List Parafialny.

Powrót na stronę główną«

Powrót na górę ↑