XXV Niedziela Zwykła – ogłoszenia

Dodał: ks. Mateusz Targoński

22 września 2013

1. Bóg zapłać wszystkim osobom, które czynnie włączyły się w przeżywanie III Tygodnia Wychowania.
  2. Młodzież z naszej parafii zaprasza na kiermasz ciast. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na remont „Wymarzonego Domu Młodych” w Częstoborowicach.
  3. Mszą świętą o godzinie 18:00 w parafii pw. św. Antoniego w Lublinie rozpocznie się dzisiaj spotkanie pątników z grupy 7 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymów serdecznie zapraszamy.
  4. Dzisiaj w naszym kościele odbywa się zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz ewangelizacji w środkach społecznego przekazu”.
  5. W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania:
    • Legion Maryi – środa, godz. 16:30;
    • KSM – piątek, godz. 18:00;
    • Ministranci i lektorzy – sobota, godz. 10:00;
    • Schola „Promyczki” – sobota, godz. 12:00.
  6. Z polecenia Kurii Metropolitalnej w Lublinie parafia Konopnica została zobowiązana, aby wesprzeć budowę kościoła Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku. W związku z tym w najbliższą niedzielę, 29 września 2013 r. ksiądz Wiesław Rosiński, proboszcz tej parafii wygłosi kazania i zbierze ofiarę do puszki przed kościołem.
  7. Serdecznie dziękujemy parafianom z Konopnicy Pietrzakowizny za Lasem za dekorację ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę. Jednocześnie prosimy o dekorację ołtarzy kwiatami na przyszłą niedzielę parafian z Konopnicy przy al. Kraśnickiej.
  8. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz List parafialny.