Drużyna narodowa Brazylii właśnie zagwarantowała sobie promocję do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze! Canarinhos zwyciężyli kadrę Kolumbii rezultatem 1:0 i mogą być już pewni wyjazdu na mistrzostwa!

Drużyna narodowa Brazylii właśnie zagwarantowała sobie promocję do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze! Canarinhos zwyciężyli kadrę Kolumbii rezultatem 1:0 i mogą być już pewni wyjazdu na mistrzostwa!

Kibice futbolu z całej Europy doskonale zdają sobie z tego sprawę, iż brazylijska kadra to jedna z najbardziej utalentowanych ekip piłkarskich. Raz na jakiś czas mamy okazję słyszeć o perspektywicznym piłkarzu, który ma szansę na przeżycie sporej kariery piłkarskiej i pochodzi on właśnie z Brazylii. Naprawdę wielu zawodników, którzy radowali oczy sympatyków futbolu z całej Europy puścił w Europę ten kraj. Narodowa reprezentacja Brazylii aktualnie ma niezwykle silny skład, który na pewno będzie w stanie powalczyć o pierwsze miejsce na mistrzostwach świata, które odbywać się będą w 2022 roku. Piłkarze narodowego zespołu Brazylii świetnie przebrnęli przez eliminacyjne zmagania do mundialu i należy to przyznać. Otrzymali okazję, żeby zapewnić sobie promocję na światowy czempionat. Na wieczór w czwartek, lecz do tego potrzebowali wygranej z drużyną narodową Kolumbii. Piłkarze z Brazylii w świetnym stylu poradzili sobie z tym rywalem i właśnie dzięki temu świętować mogą wywalczenie miejsca na mundialu.

W aktualnie trwających eliminacjach do czempionatu światowego w Katarze drużyna Brazylii raz utraciła pełną pulę punktów. To dokładnie w starciu z drużyną narodową Kolumbii, które zakończone zostało rezultatem 0 do 0 to się wydarzyło. Przyszła pora na mecz rewanżowy, w którym głównym faworytem znów byli brazylijscy zawodnicy. To starcie zostało rozegrane na obiekcie w Sao Paulo i Brazylijczycy byli bardzo zmobilizowani, aby pokonać swoich przeciwników. Rzutem na taśmę brazylijscy reprezentanci zdołali ustrzelić rozstrzygającą bramkę, chociaż przez naprawdę długi czas utrzymywał się na tablicy remisowy rezultat. Paqueta, który przyjął niesamowite zagranie od najwybitniejszej gwiazdy narodowej drużyny Brazylii Neymara zdobył trafienie, które przypieczętowało komplet punktów w trakcie tego starcia. Brazylia w ten sposób stała się pierwszą drużyna z południowej Ameryki, która zdołała zapewnić sobie wyjazd na mundial w Katarze. Eliminacyjne zmagania zmierzają ku końcowi i za moment będziemy znać komplet reprezentacji, które powalczą o mistrzostwo świata i warto mieć to na uwadze.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy