Ogromne emocje w doliczonym czasie gry batalii z Anglią! Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty herosem polskiego zespołu narodowego!

Ogromne emocje w doliczonym czasie gry batalii z Anglią! Szymański ustrzelił gola i został okrzyknięty herosem polskiego zespołu narodowego!

Piłkarska reprezentacja Polski grająca w pojedynkach na Narodowym jest naprawdę trudna do powstrzymania i jesteśmy świadomi tego od niespełna dekady. Faktycznie rzadko przegrywamy na tym stadionie i należy zrozumieć, iż duża w tym zasługa kibiców piłkarskich z naszego kraju. W dzień, kiedy Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesła gracze naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku umiejętności. Podopieczni selekcjonera Sousy w zmaganiach eliminacyjnych do światowych mistrzostw pokazują się do tej chwili dobrze, jednak ich dyspozycja daleka jest od ideału. W wieczór środowy naszych reprezentantów czekał niezwykle trudny sprawdzian, jakim był z całą pewnością mecz z angielską drużyną narodową. To jak ciężkim przeciwnikiem w historii pojedynków naszej kadry narodowej są angielscy piłkarze wie o tym każdy kibic futbolu z Polski. Nie można było sobie pozwolić na wahania w przypadku jak ten, ponieważ niezwykle ważne było zgarnięcie największej liczby punktów.

Polska reprezentacja piłkarska przed tym meczem była odgórnie skazana na przegraną. Na pewno dobrze rozumieć to, iż zawodnicy Polski z reguły bardzo się motywują na mecze z o wiele silniejszymi. Tak samo było w tym starciu i trzeba przyznać to, przez moment mogliśmy nawet pomyśleć, że polska reprezentacja piłkarska mogłaby walczyć o zwycięstwo z angielską narodową drużyną. dla zespołu polskiego to było bardzo ciężkie 90 minut i z pewnością powinniśmy ich pochwalić za rywalizację do końca meczu. W chwili, kiedy gola w 80 min. zdobył Kane Harry wydawało się, że to może być koniec marzeń o dobrym wyniku. Polska kadra finalnie nie miała w planach odpuścić i do końca pojedynku szukała możliwości na zdobycie bramki. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył sędzia bramkę na wagę rezultatu remisowego zdobył zawodnik AEK Ateny Damian Szymański. Bez wątpienia to była cudowna chwila dla tego młodego gracza. Drużyna Polski ostatecznie wyłuskała wynik remisowy na Narodowym Stadionie podczas spotkania z wicemistrzami Europy i za sprawą tego nadal posiada spore szanse na promocję na światowe mistrzostwa.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy