Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o godzinie 20 dokonał się wywiad Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się niebywale głośno i dalej jest to jeden z wiodących tematów pośród rozmaitych tabloidów. To był pierwszy wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po wypisaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do USA. Podczas spotkania z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, w oparciu zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są raczej po stronie królowej Elżbiety a także reszty członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie media podkreślają, iż jeśli Harry i Meghan chcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili nieodwracalnie swoją okazję. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również motyw tego, że książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się generowaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili czwórkę znawców interpretujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Profesjonaliści, w tym miniony prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując tym samym Oprah Winfrey stronniczość natomiast Markle korzystanie z bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle został zaprezentowany w wieczornym TVN24. Co istotne, wywiad ten podglądało średnio około milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten potwierdził informacje dotyczące Oprah jako dziennikarki, która umie wykrzesać z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Uwzględniając emocjonujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wielokrotnie. Niewątpliwie należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieustannie analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy